Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 48 w Częstochowie - gim3.net
Strona GłównaOsiągnięcia 2016Galeria FilmówGaleria FOTOLinkiJesteśmy medialniEKOTrójkaWyszukaj
Szkoła
Aktualności
Dyrekcja
Rada Rodziców
Szkolny Rzecznik Praw Ucznia
Samorząd Uczniowski
Pedagog
Biblioteka
Świetlica
Logopeda
Pływalnia
Patron Szkoły - Oddziały Gimnazjalne
Historia Szkoły

Galeria FOTO - archiwum
Galeria Filmów - Archiwum
Darmowe podręczniki-regulamin
Dowóz uczniów niepełnosprawnych
Oferta najmu
Wzory dokumentów

Dla Ucznia
Zebrania i konsultacje 2017/2018
Wolne dni
Dzwonki
Konsultacje dla uczniów
Egzamin gimnazjalny
Konkursy przedmiotowe
Regulamin konkursów


Piotr Gruszka
Przyjacielem naszej Szkoły


Medal PRO MEMORIA


Tytuł Szkoły Odkrywców Talentów


Osiągnięcia uczniów
Osiągnięcia 2016/2017 cz.2
Osiągnięcia 2016/2017 cz.1
Laureaci 2015/2016
Osiągnięcia 2015/2016 cz.2
Osiągnięcia 2015/2016 cz.1

Więcej . .

Projekt Edukacyjny
Tematy Projektów 2017/2018
Harmonogram prac
Projekty 2016
Projekty 2015
Projekty 2014
Projekty 2013
Projekty 2012
Projekty 2011
Rozporządzenie MEN

Egzamin gimnazjalny
O egzaminie
Terminy egzaminu 2017r.
Przebieg egzaminu 2017r.
Prezentacja wyników
Podstawa programowa

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych
Oferta szkół
KSEON

Koniec języka za przewodnika
Koło Filmowe:
- Film: Halina Poświatowska
- Film: Święto Drzewa

Witamy
na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej nr 48
w Częstochowie

stara wersja strony Szkoły Podstawowej nr 48: http://www.sp48.czest.pl/





Osiągnięcia 2005/2006

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

GIMNAZJUM NR 3 IM. ARMII KRAJOWEJ W CZĘSTOCHOWIE

W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii – laureatka

Aleksandra Rak 2e

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – finalistka

Monika Raczyńska 3d

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki – finalista

Grzegorz Gruszka 3g

 

Wojewódzki konkurs dla uczniów gimnazjów ,,Mieszkam w województwie śląskim” finaliści

Monika Raczyńska 3d

Michał Orlikowski 3c

Beata Łyko 3h

 

Regionalny Konkurs Literacki ,,Anioły stróże małe i duże” – wyróżnienie

Rafał Bieniek 3g

 

Międzygimnazjalny Konkurs Poetycki na poziomie powiatowym ,,To dla Ciebie mamo” wyróżnienie

Monika. Pazera 2a

 

Miejski Konkurs na Reportaż ,,Częstochowa widziana oczami młodych” – wyróżnienia

Marta Pustuł 3h

Joanna Włodarczyk 3h

Magdalena Sobkowska 3h

 

Międzygimnazjalny Konkurs ,,Jasna Góra – czas Potopu szwedzkiego” – III miejsce

Michał Wysłocki 2a

 

Międzygimnazjalny Konkurs Literacki ,,Bohater naszych czasów” – wyróżnienie

Maja Orłowska 2a

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

 

Powiatowy Międzyszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek – wyróżnienie

Katarzyna Nagiel 2c

 

VII Międzyszkolny Przegląd Piosenki Lat 60 – 80 tych - wyróżnienie

Katarzyna Nagiel 2c

 

VIII Konkurs piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Rodzeństwo na scenie” – wyróżnienie

Natalia Czechowicz

 

Międzyszkolny Konkurs Piosenki Religijnej  - I miejsce

Zespół wokalny ,,Contra”

 

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

 

PŁYWANIE

Międzynarodowy Meeting Pływacki – Katowice 28-29.10.2005r.

I miejsce                  50m st. klasycznym                      Magdalena Drab

I miejsce                  200m st. dowolnym                     Magdalena Drab

I miejsce                  200m st. zmiennym                      Magdalena Drab

II miejsce                 100m st. klasycznym                    Magdalena Drab

III miejsce               200m st. grzbietowym                  Karolina Wawrzyńczak

 

Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich – Puławy 20-22.01. 2006r.

IV miejsce               200m st. klasycznym                    Magdalena Drab

IV miejsce               400m st. zmiennym                      Magdalena Drab

VI miejsce               200m st. zmiennym                      Magdalena Drab

 

Mistrzostwa Śląska Open – Racibórz XII 2005r.

II miejsce                 200m st. dowolnym                     Magdalena Drab

III miejsce               200m st. dowolnym                     Manuela Nawrocka

 

Mistrzostwa Śląska Juniorów 14-15 letnich – Racibórz XII 2005r.

I miejsce                  200m st. dowolnym                     Manuela Nawrocka

II miejsce                 200m st. klasycznym                    Manuela Nawrocka

II miejsce                 100m st. klasycznym                    Manuela Nawrocka

III miejsce               200m st. motylkowym                 Karolina Wawrzyńczak

III miejsce               100m st. dowolnym                     Małgorzata Osmola

 

Mistrzostwa Śląska Młodzików 13-letnich – Racibórz XI 2005r.

I miejsce                  100m st. zmiennym                      Magdalena Drab

I miejsce                  400m st. dowolnym                     Magdalena Drab

II miejsce                 200m st. zmiennym                      Magdalena Drab

II miejsce                 200m st. grzbietowym                  Magdalena Drab

 

Mistrzostwa Częstochowy szkół gimnazjalnych w pływaniu – 16.11.2005r.

 

I miejsce drużynowo dziewczęta

 

Indywidualnie dziewczęta:

I miejsce                  50m st. dowolnym                      Manuela Nawrocka

I miejsce                  50m st. klasycznym                    Magdalena Drab

I miejsce                  50m st. grzbietowym                  Małgorzata Osmola

I miejsce                  50m st. motylkowym                  Karolina Wawrzyńczak

II miejsce                 50m st. motylkowym                  Izabela Nabiałczyk

 

II miejsce drużynowo chłopcy

 

Indywidualnie chłopcy:

I miejsce                  50m st. klasycznym                      Paweł Spadło

I miejsce                  50m st. grzbietowym                    Konrad Rydel

III miejsce               50m st. grzbietowym                    Oskar Radlak

III miejsce               50m st. dowolnym                       Szymon Parafiniak

 

PIŁKA SIATKOWA

IV miejsce Półfinał Wojewódzki Piłka Siatkowa Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

IV miejsce Finał Wojewódzki Piłka Siatkowa Chłopców Szkół Gimnazjalnych

 

PIŁKA KOSZYKOWA

II miejsce Igrzyska Miejskie Młodzieży Szkolnej w Koszykówce /chłopcy/

 

BADMINTON

II miejsce drużynowo w badmintonie chłopców w ramach IMMS

III miejsce drużynowo w badmintonie dziewcząt w ramach IMMS

 

DWUBÓJ NOWOCZESNY

 

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego

I miejsce                  dziewczęta

 

Puchar Polski w dwuboju nowoczesnym – Częstochowa IV 2006r.

II miejsce                 Magdalena Drab

 

Puchar Polski w dwuboju nowoczesnym – Konstantynów V 2006r.

III miejsce               Magdalena Drab

 

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Szkół Gimnazjalnych w Dwuboju Nowoczesnym -V 2006r.

 

I miejsce drużynowo dziewczęta:

Magdalena Drab

Małgorzata Osmola

Manuela Nawrocka

Izabela Nabiałczyk

 

Mistrzostwa Częstochowy w dwuboju nowoczesnym 24.05.2006r.

 

I miejsce drużynowo dziewczęta

 

Indywidualnie dziewczęta:

I miejsce          Magdalena Drab

II miejsce         Małgorzata Osmola

III miejsce        Manuela Nawrocka

 

II miejsce drużynowo chłopcy


Kontakt
adres:
ul. Schillera 5
42-224 Częstochowa
Jak dojechać

telefon:
(0-34) 322-22-51

e-mail:
sp48@edukacja.czestochowa.pl

www:
www.gim3.net


Jesteśmy medialni
TV Orion O dwudziestoleciu w projekcie
TVP Katowice - Aktualności Sportowe (od min 6:35)
TV Orion - Gala Mistrzów Sportu

więcej...


O Częstochowie
Historia Częstochowy
Zabytki Częstochowy
Częstochowa na starej pocztówce
Sportowe Kluby w Częstochowie
Święta obchodzone w Częstochowie:)
Informacje lokalne Gazety Wyborczej

Na stronie
Szukaj na stronie
Mapa strony
Redakcja
Kontakt -
redakcja@gim3.net


Zagrożenia i pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Rodzaje alarmów
Zagrożenia
Jak postępować podczas zagrożenia
Próbny alarm w naszej szkole
Filmy edukacyjne-
pierwsza pomoc

Informacja Zawodowa
Doradztwo Zawodowe
Licea Ogólnokształcące w Częstochowie
Technika w Częstochowie
Szkoły zawodowe w Częstochowie
Centrum Informacji Zawodowej

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej

© 2009 Gim3, all right reserved.
Design by: http://d4u.hut2.ruPowered by PHP-Fusion © 2003-20053237425 Unikalnych wizyt