Oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 48 w Częstochowie - gim3.net
Strona GłównaOsiągnięcia 2016Galeria FilmówGaleria FOTOLinkiJesteśmy medialniEKOTrójkaWyszukaj
Szkoła
Aktualności
Dyrekcja
Rada Rodziców
Szkolny Rzecznik Praw Ucznia
Samorząd Uczniowski
Pedagog
Biblioteka
Świetlica
Logopeda
Pływalnia
Patron Szkoły - Oddziały Gimnazjalne
Historia Szkoły

Galeria FOTO - archiwum
Galeria Filmów - Archiwum
Darmowe podręczniki-regulamin
Dowóz uczniów niepełnosprawnych
Oferta najmu
Wzory dokumentów

Dla Ucznia
Zebrania i konsultacje 2017/2018
Wolne dni
Dzwonki
Konsultacje dla uczniów
Egzamin gimnazjalny
Konkursy przedmiotowe
Regulamin konkursów


Piotr Gruszka
Przyjacielem naszej Szkoły


Medal PRO MEMORIA


Tytuł Szkoły Odkrywców Talentów


Osiągnięcia uczniów
Osiągnięcia 2016/2017 cz.2
Osiągnięcia 2016/2017 cz.1
Laureaci 2015/2016
Osiągnięcia 2015/2016 cz.2
Osiągnięcia 2015/2016 cz.1

Więcej . .

Projekt Edukacyjny
Tematy Projektów 2017/2018
Harmonogram prac
Projekty 2016
Projekty 2015
Projekty 2014
Projekty 2013
Projekty 2012
Projekty 2011
Rozporządzenie MEN

Egzamin gimnazjalny
O egzaminie
Terminy egzaminu 2017r.
Przebieg egzaminu 2017r.
Prezentacja wyników
Podstawa programowa

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych
Oferta szkół
KSEON

Koniec języka za przewodnika
Koło Filmowe:
- Film: Halina Poświatowska
- Film: Święto Drzewa

Witamy
na oficjalnej stronie Szkoły Podstawowej nr 48
w Częstochowie

stara wersja strony Szkoły Podstawowej nr 48: http://www.sp48.czest.pl/





Osiągnięcia 2004/2005

 

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW GIMNAZJUM NR 3

KONKURSY, ZAWODY SPORTOWE

Rok szkolny 2004/2005

 

PRZEDMIOTOWE

 

 

II etap Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego

II miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

III miejsce w Szkolnym Konkursie Ortograficznym

 

Peryga A.

Sobiniak K.

Kabzińska M.

II miejsce w Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „Matematyka w praktyce”

  Finaliści (III etap) Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego „Matematyka w praktyce”

   
I miejsce w Konkursie na Rzecz Hospicjum „Żonkilowy ogród” – Pola nadziei 2004/2005

 

Kabzińska Marta

 
  
Rogula Wojciech, Rak A.
Wójcik Magdalena, Cierpiał B. Skawińska A.

 klasy 1e, g, c, 2g

VIII miejsce w Powiatowym Międzygimnazjalnym Konkursie „Historia Częstochowy i regionu częstochowskiego”

 III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie „Z uśmiechem i plecakiem po Jurze Krakowsko-Częstochowskiej”

  Puchar za III miejsce dla szkoły Konkurs „Co wiesz o Samorządzie Terytorialnym i radzie Gminy:

Kowalik Jakub

  
Miller Marika, Łyczba Piotr, Dudek Patrycja

Szadkowski Maciej, Matyja Małgorzata, Kozieł Anna, Arkabus Marzena, Koźlik Magdalena, Kempa Martyna

 

I miejsce I Konkurs na prezentację Jednoaktówki w języku angielskim „Meeting Drama”

  

III miejsce – II Międzygimnazjalne Mistrzostwa w Rozwiązywaniu Angielskich Krzyżówek i Łamigłówek

  
IV miejsce indywidualne w II etapie – finał II Międzygimnazjalnych Mistrzostw w Rozwiązywaniu Angielskich Krzyżówek i Łamigłówek 

IV miejsce – Międzygimnazjalny Konkurs – Reading and Listening

 IV miejsce Konkurs Języka Angielskiego Grammar Master

 

Zespół Teatralny Eurotrójka:
Błoch Kamil, Kowalik Jakub, Gągała Justyna, Krysiak Patryk

 
Zespół uczniów:
Szczerbak Dorota, Janus Adrian, Sikora Karolina, Wąsalska Sonia,

 Mrowiec Paulina, Sikora Karolina

  
Klimczyk Piotr

Sikora Karolina

Ocena najwyższa w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2005” 

Finaliści Międzygimnazjalnego Konkursu Matematycznego „Matematyka w praktyce Częstochowa 2005” pod patronatem v-ce prezydenta miasta.

 

Cieśla Jakub

  
Olczak Michał, Hepner Michał

Laureatka (III miejsce) Konkurs Wojewódzki „Mieszkam w Województwie Śląskim”

Finaliści Konkursu Wojewódzkiego „Mieszkam w Województwie Śląskim”

 I i III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie „Z uśmiechem i plecakiem po Jurze”

 

Kuśmierek Paulina

  Kowalik Jakub, Nowakowski Artur, Raczyńska Monika

  Huras Michał, Błoch Kamil,
Kowalik Jakub

Finalistka etapu regionalnego Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów

 Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego „Albus 2005”:

18 miejsce (kraj)– klasy I

16 miejsce (kraj) – klasy III

18 miejsce (kraj)

20 miejsce (kraj) - klasy II

22 miejsce (kraj) - klasy II

 

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Językowo-Plastycznym


II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Językowo-Plastycznym z Języka Niemieckiego „Austria w moich oczach”

 

Kubik Anna

  

 
Jabłkowska Katarzyna

Kubik Anna

Gęsiarz Olga

Mielczarek Martyna

Sikora Ewelina

 

Dudek Patrycja


Kozieł Ewa, Janiszewska Klaudia

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym

 II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym

 IV miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Fizycznym „Spotkanie

z energią”

 

Krystek P., Dziewiński P.

 Gruszka G. 

Peryga Aneta

 Finaliści Konkursu Przedmiotowego z Historii

 Bociąga M. Raczyński M. Kubik A. Juszczak M.

 

Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

 III miejsce w Rejonowej Olimpiadzie Promocji „Zdrowego Stylu Życia” (Organizator PCK w Cz-wie)

 II miejsce w Konkursie Krajoznawczo-Turystycznym „Witajcie na szlaku”

 III miejsce wKonkursie Krajoznawczo-Turystycznym „Witajcie na szlaku”

 

Kępiński Adam, Kapica Piotr

Jarmołowicz Krzysztof

  
Peryga Aneta, Janiszewska Klaudia, Szeląg Piotr

 Kozieł Ewa, Sułecka Dominika, Kowalik Jakub

 

III miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury.

 Wyróżnienia w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Literaturze i Teorii Literatury.

II miejsce Międzygimnazjalny Konkurs „Mikołaj Rej – człowiek poczciwy”

II miejsce Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski „Ach tworzyć...”

Wyróżnienie w Konkursie Recytatorskim z cyklu „Drzewo poezji polskiej”

 

Baryń Magdalena

 
Sikora Karolina, Fossa Katarzyna

 
Kuśmierek Paulina

II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Matematycznym „Matematyka w banku”

 

Raczyńska Monika , Podlejski Piotr

II miejsce w Powiatowym Konkursie wiedzy o Janie Pawle II

Mika Anna, Raczyńska Monika, Grosfeld Aleksandra


ARTYSTYCZNE

 

 

II miejsce IX Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej w Myszkowie.

III miejsce IX Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznej w Myszkowie.

 IV Ogólnopolskie Spotkanie „Przy wspólnej wieczerzy”:

- II miejsce

- III miejsce

- Wyróżnienie

- Wyróżnienie

 II miejsce Międzyszkolny Konkurs Piosenki Lat 60-70-tych.

 

Chór „Canzona”

 Zespół „Contra”

 

 Soboniak Karolina

Worwąg Agata

Chatys Anna

Chór „Canzona” 

Świniarska Paulina

Wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Recytatorskim „Skrzydlate słowa”

I miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Literacko-Plastycznym

 II miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Literacko-Plastycznym

 III miejsce w Międzygimnazjalnym Konkursie Literacko-Plastycznym

 Wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Literacko-Plastycznym

 

Pustuł Marta


 
Krawczyk Jakub

 Biernat Ewelina

 Mila Aneta 

Szopa Urszula

I miejsce w 13 Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego

  

Wójcik M.  Sobolewska A.

I miejsce w XIII Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego 21.05.2005 r.

Masiak Anna, Ciesielski Oskar, Smykla Bartłomiej

 

 

SPORTOWE

 

 

V miejsce MP Juniorów 15 letnich 50m st. grzbietowy.

 VI miejsce MP Juniorów 14 letnich 50m st. klasyczny

 I miejsce klasyfikacja drużynowa Mistrzostwa Częstochowy SZS

 I miejsce klasyfikacja drużynowa Mistrzostwa Częstochowy SZS

 I miejsce 50m st. dowolny Mistrzostwa Częstochowy

I miejsce 50m st. grzbietowy Mistrzostwa Częstochowy

 II miejsce 50m st. dowolny Mistrzostwa Częstochowy

II miejsce 50m st. grzbietowy Mistrzostwa Częstochowy 

II miejsce 50m st. grzbietowy Mistrzostwa Częstochowy

II miejsce 50m st. klasyczny Mistrzostwa Częstochowy

 I miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

 I miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu

 III miejsce Halowe Mistrzostwa LA Szkół Gimnazjalnych SZS

 I miejsce 300m

I miejsce Skok w dal Letnie Mistrzostwa LA Szkół Gimnazjalnych SZS

 II miejsce w Dwuboju Nowoczesnym SZS 

II miejsce w Dwuboju Nowoczesnym SZS

  

II miesjce Mistrzostwa Częstochowy w Dwuboju Nowoczesnym

50m st. dowolny I miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

 50m st. grzbietowy I miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

50m st. dowolny II miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

 50m st. grzbietowy II miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

50m st. klasyczny II miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

 50m st. grzbietowy III miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

 50m st. klasyczny II miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

50m st. klasyczny I miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 

50m st. grzbietowy I miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

50m st. dowolny III miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych 

50m st. grzbietowy I miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

50m st. dowolny I miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

50m st. grzbietowy II miejsce Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

 

Kocher Marta

 Spadło Paweł

 Dziewczęta

 Chłopcy

 Kocher Marta

 Kocher Marta

Wawrzyńczak Karolina

 Wawrzyńczak Karolina

Spadło Paweł

Spadło Paweł

 Dziewczęta

Chłopcy 

Chłopcy

 Sawko Dariusz

 

 Nawrocka Manuela

 Juszczak Marcin

 

Dziewczęta

Kocher Marta

Kocher Marta 

Wawrzyńczak Karolina

Wawrzyńczak Karolina

 Nawrocka Manuela

Nawrocka Manuela

Osmola Małgorzata

 Spadło Paweł

 Spadło Paweł  

Borecki Karol

Borecki Karol

Jabłkowski Michał

Jabłkowski Michał

VII miejsce w  Finale Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Koszykowej Chłopców.

 

Reprezentacja szkoły w Piłce Koszykowej Chłopców

I miejsce w Igrzyskach Miejskich

IV miejsce półfinał Igrzysk Wojewódzkich

II miejsce Turniej Harcerski

 

Siatkówka dziewcząt

Siatkówka dziewcząt

Siatkówka dziewcząt

I miejsce  w Miejskich  Igrzyskach Gimnazjalnych

II miejsce w Turnieju o Puchar Dyrektora TZN w Częstochowie

II miejsce w Turnieju ZHP

III miejsce w Turnieju „FAIR PLAY”

LO Samorządowego

 

Piłka siatkowa chłopców

Piłka siatkowa chłopców

Piłka siatkowa chłopców

Piłka siatkowa chłopców

Piłka siatkowa chłopców

 

 


Kontakt
adres:
ul. Schillera 5
42-224 Częstochowa
Jak dojechać

telefon:
(0-34) 322-22-51

e-mail:
sp48@edukacja.czestochowa.pl

www:
www.gim3.net


Jesteśmy medialni
TV Orion O dwudziestoleciu w projekcie
TVP Katowice - Aktualności Sportowe (od min 6:35)
TV Orion - Gala Mistrzów Sportu

więcej...


O Częstochowie
Historia Częstochowy
Zabytki Częstochowy
Częstochowa na starej pocztówce
Sportowe Kluby w Częstochowie
Święta obchodzone w Częstochowie:)
Informacje lokalne Gazety Wyborczej

Na stronie
Szukaj na stronie
Mapa strony
Redakcja
Kontakt -
redakcja@gim3.net


Zagrożenia i pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc
Rodzaje alarmów
Zagrożenia
Jak postępować podczas zagrożenia
Próbny alarm w naszej szkole
Filmy edukacyjne-
pierwsza pomoc

Informacja Zawodowa
Doradztwo Zawodowe
Licea Ogólnokształcące w Częstochowie
Technika w Częstochowie
Szkoły zawodowe w Częstochowie
Centrum Informacji Zawodowej

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

 

Biuletyn Informacji Publicznej

© 2009 Gim3, all right reserved.
Design by: http://d4u.hut2.ruPowered by PHP-Fusion © 2003-20053237426 Unikalnych wizyt